Наша школа је и ове године са радошћу и поносом прославила свој дан.

Уз присуство бројних гостију, родитеља, бивших и садашњих ђака и запослених,још једном смо потврдили зашто је школа која носи име великана српске књижевности и сликарства место ширења креативности, знања и талената.
Овогодишњи програм је био осмишљен тако да кроз различите уметничке и спортске активности прикаже свестраност наших ученика.
У свечаној атмосфери и уз много емоција, уз мото „Мој друг, другарица – моја инспирација, “ славили смо оно највредније што школа пружа -пријатељство .
Кроз песму, плес и живу реч наши ученици су послали снажну поруку о важности емпатије , оданости и подршке .
Директорка школе Весна Вујачић је посебно је похвалила све ученике који су ове школске године бриљирали на такмичењима различитих нивоа, од којих су многи  узели учешћа , али и награде чак и  на републичким такмичењима .
Овом прославом смо се подсетили да је наша школа много више од места за учење – то је заједница у којој растемо, сазревамо и инспирешемо једни друге да сваког дана будемо бољи људи.
Хвала свима који су са нама поделили радост овог великог дана.
Атмосферу са приредбе можете погледати у галерији.